RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: urządził sobie w domu plantację konopi indyjskich [WIDEO]

Policjanci z Katowic i Sosnowca zatrzymali 48-letniego mieszkańca Siemianowic Śląskich, który w mieszkaniu miał uprawę konopi indyjskich. Łącznie były tam 44 krzaki i 22 sadzonki konopi. Mężczyźnie grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Arni pokazał w Katowicach kaloryfer, a urzędnicy rachunki za śmieci!

Sosnowieccy kryminalni, wspólnie z policjantami z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Śledczego Policji, weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta. Jak wcześniej ustalili, miała tam znajdować się uprawa konopi indyjskich. Wewnątrz okazało się, że w specjalnie przygotowanych, oświetlonych i wentylowanych tunelach, znajdują się łącznie 44 krzaki i 22 sadzonki konopi. Na miejscu kryminalni zabezpieczyli także ponad 670 porcji gotowego suszu marihuany, ponad 10 porcji amfetaminy i 4000 zł.

Sosnowiec: urządził sobie w domu plantację konopi indyjskich [WIDEO]
Sosnowiec: urządził sobie w domu plantację konopi indyjskich
Za uprawę i przetwarzanie znacznych ilości narkotyków, zatrzymanemu 48-latkowi może grozić do 8 lat więzienia. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, gdyż był on już w przeszłości karany za różne przestępstwa, w tym także za przestępczość narkotykową.

Sosnowiec: urządził sobie w domu plantację konopi indyjskich [WIDEO]
Sosnowiec: urządził sobie w domu plantację konopi indyjskich
Źródło: KMP Sosnowiec

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close