Region

Sosnowiec: Zaatakowali znienacka i bez powodu. Towarzyszyły im kobiety z dziećmi

Pobili 23-latka w dzielnicy Pogoń. Bez żadnego powodu. Podczas ataku towarzyszyły im kobiety z dziećmi. Grozi im do 3 lat więzienia.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Do Komisariatu Policji II, 21 listopada, zgłosił się 23-letni mężczyzna, który zawiadomił o tym, że poprzedniego dnia został pobity na ulicy przez dwóch nieznanych sobie mężczyzn. Z jego relacji wynikało, że napastnicy, którym towarzyszyły kobiety z dziećmi w wózkach, z niewiadomych powodów zaatakowali go, kiedy próbował otworzyć drzwi kamienicy, w której mieszka. Pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń oraz rozcięcia nieznanym przedmiotem skóry twarzy. Policjanci podjęli czynności, dzięki którym potwierdzili, że przebieg zdarzenia był taki, jak przedstawiony przez pokrzywdzonego. Ustalili również personalia i zatrzymali agresorów. Obaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat są mieszkańcami Sosnowca. Obaj również usłyszeli już także zarzuty pobicia, a prokurator zdecydował o objęciu ich policyjnym dozorem. Grozić im może do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Przy Parku Śląskim powstanie osiedle? Radni z Chorzowa zdecydują o budowie bloków

Metropolia zaapeluje do ministra, by móc wybudować instalację przetwarzania odpadów

Beskidzka 5 pisze do premiera Morawieckiego. Gminy mają swój pomysł na narciarski sezon

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close