Region

Sosnowiec: Znęcał się nad matką i niepełnosprawnym ojcem. Agresor został aresztowany

41-latek od blisko dwóch lat znęcał się nad swoją matka i niepełnosprawnym ojcem. Usłyszał zarzut znęcania. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Sosnowieccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy Pogoń. Na miejscu okazało się, że syn dwojga seniorów wszczął pod wpływem alkoholu awanturę, podczas której groził swojemu niepełnosprawnemu ojcu oraz wykręcił rękę matce. Policjanci ustalili, ze nie była to pierwsza taka awantura, a ich syn był już w przeszłości karany za znęcanie i naruszenie nietykalności cielesnej.

Policjanci zatrzymali domowego agresora, a jego rodzice zdecydowali się opowiedzieć o wszystkim, co dotychczas działo się w ich wspólnym domu.

Po zgromadzeniu przez śledczych materiału dowodowego, na jego podstawie prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty znęcania się i naruszenia nietykalności cielesnej. Sprawca dopuścił się tego w warunkach recydywy, co powoduje zaostrzenie kary. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Grozi mu 7,5 roku więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

WAŻNE: Koronawirus w pociągu na Śląsku! Sanepid szuka pasażerów

Ginekolog z Zabrza podejrzany o gwałcenie pacjentek dostał 15 lat więzienia

Duży, żółty i robi wrażenie [WIDEO] Katowice są odkażane z koronawirusa dronem

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close