KrajOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Muzykoterapia to jedna z form zajęć dla seniorów

Muzykoterapia relaksacyjna to jedna z form zajęć dla katowickich seniorów, które organizuje Fundacja Atelier Spółdzielczości i Ekonomii Społecznej.

 

Obecnie fundacja realizuje 3 projekty dla seniorów. Są realizowane tutaj różnego rodzaju zajęcia, takie jak gimnastyka dl osób starszych, zajęcia manualne, a także lekcję ogrodnictwa.

Potańcówka dla seniorów

Ślaski oddział Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej zorganizował dla seniorów potańcówkę. Impreza odbyła się w MDK w katowickiej dzielnicy Kostuchna. Seniorzy bardzo świetnie się bawili i chętnie korzystaliby z takich wydarzeń częściej.

Katowicki piknik rodzinny

Już w tę sobotę (31 lipca) odbędzie się „Katowicki piknik rodzinny” Atrakcje będzie można zobaczyć w 3 miejscach: na katowickim rynku, Plac Powstańców przy pomniku oraz teren żłobka miejskiego przy ulicy Uniwersyteckiej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą zabawy dla najmłodszych, jak również punkty medyczne i strefa kultury. Zapraszamy od 12:00!

Kolejna lekcja języka angielskiego

Tym razem na lekcji języka angielskiego, będzie można nauczyć się jak porównywać różne rzeczy. Przybliżymy Wam to, w jaki sposób stopniować przymiotniki. Zapisujecie słówka, by móc je potem sobie przypomnieć.

Więcej informacji, porad, a także ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 8:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

FACEBOOK INSTAGRAM

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Ruszyły warsztaty zielarskie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ogród Japoński w Parku Śląskim już zamknięty! Powód? Zwiedzający zrobili sobie z niego basen!

Zwłoki ofiar eksplozji w Częstochowie można było zabrać z ulicy dopiero dobę po wybuchu! [WIDEO]

Rumuński gang, który łupił centra handlowe wpadł w Oświęcimiu. To oni stoją za włamaniami w Rybniku?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close