AlarmRegion

Stalker zatrzymany w Siemianowicach Śląskich! Zastraszał, groził a nawet śledził kobiety

34-letnia kobieta poznała w internecie mężczyznę. Postanowili nie tracić czasu na pisanie i spotkać się. Ich znajomość zakończyła się po miesiącu. Wtedy rozpoczęły się problemy kobiety. Odrzucony 36-latek zaczął ją prześladować i zastraszać w sms-ach. Okazało się, że już wcześniej mieszkaniec Katowic usłyszał zarzuty za stalking, który stosował wobec swoich byłych dziewczyn.

34-letnia kobieta nawiązała poprzez komunikator gadu-gadu kontakt ze starszym o 2 lata mężczyzną. Oboje postanowili się spotkać. Po upływie miesiąca siemianowiczanka nie chciała kontynuować z nim tej znajomości. Wtedy zaczęły się jej kłopoty. 36-latek jeździł do miejsca jej pracy i wypytywał o nią. Wypisywał jej smsy, że obserwuje jej mieszkanie i wielokrotnie obrzucał ją wyzwiskami. Zagroził również, że kupi samochód, żeby śledzić ją przez 24 godziny.

Odważył się również na rozbicie jajek na karoserii jej samochodu. Wystraszona kobieta powiadomiła o tym mundurowych. Okazało się, że 36-letni mieszkaniec Katowic już wcześniej miał zarzuty za nękanie swoich byłych dziewczyn. Nawet to nie ostudziło jego przestępczych zapędów. Aktualnie zebrany materiał dowodowy już na obecnym etapie pozwoli na przedstawienie mężczyźnie zarzutu. Za stalking grozi mu kara nawet 3 lata więzienia.

Źródło: KMP Siemianowice Śląskie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close