Region

Sterkowiec: o krok od tragedii! Pociąg przejechał tuż za samochodem [WIDEO]

W sobotę w Sterkowcu doszło do scen mrożących krew w żyłach – pisze Informator Brzeski. Kierowca samochodu osobowego, który próbował przejechać pod opuszczającymi się szlabanami utknął na torowisku.

Sterkowiec (koło Brzeska) – o krok od tragedii na przejeździe kolejowym (6 kwiecień 2019 r. godz. 13.40)

Sterkowiec (koło Brzeska) – o krok od tragedii na przejeździe kolejowym (6 kwiecień 2019 r. godz. 13.40).Więcej informacji:https://www.informatorbrzeski.pl/sterkowiec-o-krok-od-strasznej-tragedii-na-przejezdzie-kolejowym-6-kwietnia-2019-r-video/Film nadesłany przez Panią Agnieszkę.

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 6 kwietnia 2019

Były prezydent traci mandat, bo ma pianino? I co jest w poradniku „Jak przeżyć na SOR?” Sprawdźcie w TOP 5 SILESIA FLESZ!

Na nagraniu widać, jak kierowca hondy utknął na przejeździe – w środku podróżowało dwóch mężczyzn oraz dziecko w foteliku. Kierowca nie chciał uszkodzić samochodu i szlabanu i czekał na rozwój sytuacji. Chwilę później tuż za nim przejechał rozpędzony pociąg.

Źródło i wideo: Informator Brzeski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close