AlarmRegionWiadomość dnia

„Sto kutasów starej ku..ie” nad DTŚ. Kibole GKS Katowice „uczcili” 100-lecie Ruchu Chorzów [ZDJĘCIA]

„Sto kutasów starej ku..ie” – taki pseudo-baner wywiesili w poniedziałek, 20 kwietnia pseudokibice GKS Katowice nad DTŚką na wysokości osiedla Tysiąclecia. Powód tak wylewnych życzeń oczywisty. Właśnie 20 kwietnia Ruch Chorzów obchodzi swoje okrągłe, 100. urodziny. Na mini-przyjęcie z banerem w roli głównej przyjechali – mimo, iż kibole ich nie zaprosili – policjanci.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Jazda do lasu! Rząd wypuszcza nas z domów!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Sprawę opisuje portal www.katowice24.info. W poniedziałek, na kładce dla pieszych nad Drogową Trasą Średnicową pojawiła się biała płachta z wulgarnym napisem. „Sto kutasów starej ku..ie”. Żeby wiadomo było dokładnie o jakie kutasy chodzi – że nie o takie, od szlacheckiego kontusza – autorzy „urodzinowej laurki” domalowali okazałe przyrodzenie. I baner dumnie wywiesili nad DTŚ na wysokości os.Tysiąclecia w Katowicach.

Ich starania, aby uczcić 100-lecie Ruchu Chorzów nie umknęły uwadze kierowców. Ktoś dał cynk na 112 i po chwili przy kładce byli już niebiescy – ale nie fani Ruchu Chorzów, którego dotyczył baner – a policjanci. Jak poinformował portal www.katowice24.info sierż. sztab. Maciej Bajerski z KMP w Katowicach – (…) kiedy policjanci przyjechali na miejsce, nikogo już nie było. Wisiało za to prześcieradło, na którym narysowane było męskie przyrodzenie i wulgarny napis obrażający Ruch Chorzów.

Teraz sprawą zajmie się policja, która nota bene wulgarny baner znad DTŚ-ki zdjęła. Policjanci zapowiadają, że będą teraz prowadzić postępowanie pod kątem umieszczania wulgarnych treści w miejscu publicznym.

"Sto kutasów starej ku..ie" - taki pseudo-baner wywiesili w poniedziałek, 20 kwietnia pseudokibice GKS Katowice nad DTŚką na wysokości osiedla Tysiąclecia (fot.katowice24.info)
„Sto kutasów starej ku..ie” – taki pseudo-baner wywiesili w poniedziałek, 20 kwietnia pseudokibice GKS Katowice nad DTŚką na wysokości osiedla Tysiąclecia (fot.katowice24.info)
źródło: www.katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bytom: Koniec dramatu chorych na koronawirusa z DPS Kombatant. Mają już schronienie i opiekę [WIDEO]

Od 20 kwietnia zmiana zasad bezpieczeństwa [OBOSTRZENIA W POLSCE]

Odwiedź Sklep TVS i odkryj muzyczne nowości śląskiej sceny i nie tylko!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close