KrajRegion

Stojąc w korku, zasnął za kierownicą. Kurier pod wpływem amfetaminy!

Świadkowie zdarzenia zaalarmowali przejeżdżający patrol drogówki o podejrzanym zachowaniu kuriera. Mężczyzna stojąc w korku spał na kierownicy. Okazało się, że był pod wpływem amfetaminy.

 

10 lipca, około godziny 13:00, patrol łódzkiej drogówki jadąc ul. Limanowskiego, został zatrzymany przez przez przechodniów i zawiadomiony o niepokojącej sytuacji. W zatorze stał citroen jumper (oznaczony znakami firmy kurierskiej), a wewnątrz na kierownicy oparty był mężczyzna, który od dłuższego czasu dziwnie się zachowywał.

Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Zachowanie zamroczonego kierowcy wskazywało, że może być pod wpływem substancji odurzających.

Funkcjonariusze zbadali 30 – latka na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Następnie funkcjonariusze wykonali badanie na zawartość narkotyków. Okazało się, że w organizmie mężczyzny była amfetamina. 30 – latkowi zatrzymano prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zapewne utrata pracy.

 

(źr: KMP Łódź)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close