RegionSilesia Informacje

Supersam Katowice [OFERTY PRACY] Sprawdź, jaka praca jest do wzięcia

Oferty pracy katowickim Supersamie powoli znikają. Właściciele sklepów i obiektów usługowych mieli sporo czasu, by skompletować zespoły gotowe do pracy w Supersamie na 8 października. Jednak jeszcze nic straconego. Oto oferty pracy, które są aktualne w chwili pisania tego tekstu.

 

Supersam Katowice: Oferty pracy. Sprzedawca

 

W katowickim domu handlowym działać będzie w sumie 76 sklepów i punktów usługowych. Sprzedawców potrzebnych jest najwięcej. W jednym ze sklepów z ubraniami dla kobiet poszukiwania jest sprzedawczyni. Kobieta powinna być w wieku 20-45 lat, być sympatyczna, energiczna, dyspozycyjna i interesować się modą. Ekspedientka poszukiwana jest również do salonu Twoje Soczewki. Tu wymagania są podobne, nie ma jednak preferencji co do płci. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży. 

 

Supersam Katowice: Oferty pracy. Kierownik

 

Stanowisko kierownika sklepu natomiast oferowane jest w sklepie marki Greenpoint. Od kandydatów oczekiwane jest m.in. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność zarządzania zespołem i sprzedażą, entuzjazm, zaangażowanie w pracę.

 

Supersam Katowice: Oferty pracy. Stylistka paznokci

 

Dwa salony piękności poszukują manicurzystek. W salonie Opi wymagane jest dwuletnie doświadczenie, znajomość techniki żelowe i umiejętność pracy z frezarką. W Krainie Piękna PAESE ważne jest doświadczenie w obsłudze klienta, znajomość różnych technik manicure i pedicure, dyspozycyjność i komunikatywność.

 

Supersam Katowice: Oferty pracy. Pracownik klubu fitness

 

Klub Jatomi Fitness poszukuje pracowników na stanowisko konsultanta sprzedaży. Taka osoba będzie odpowiedzialna za oferowanie członkostwa w Pure Jatomi Fitness, branie udziału w akcjach promocyjnych na terenie klubów i poza nimi.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close