KrajRegion

Świętochłowice: Kiedy zostanie otwarte kąpielisko w OSiR Skałka?

Nadchodzą wysokie temperatury. W związku z tym wielu mieszkańców Świętochłowic zastanawia się, kiedy zostanie otwarte kąpielisko w OSiR Skałka.

 

Kiedy zostanie otwarte kąpielisko w OSiR Skałka? Przez ostatnie dni pogoda nas nie rozpieszczała. Obfite deszcze i gwałtowne burze dały mieszkańcom Śląska w kość. Jednak coraz wyższe temperatury dają nadzieję na pogodne lato. Wielu mieszkańców Świętochłowic dopytuje więc, kiedy otwarty zostanie basen ekologiczny na „Skałce”.

 

Zrobiliśmy program bez ani jednego polityka!!! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

 

– W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi otwarcia basenu ekologicznego pragniemy poinformować, że pracujemy nad tym, aby nastąpiło to jak najszybciej. Niestety w tym sezonie dodatkowo dla wspólnego bezpieczeństwa musimy mieć na uwadze wytyczne dotyczące epidemii koronawirusa, co wymaga dodatkowego czasu i dodatkowych nakładów pracy – czytamy na stronie OSiR „Skałka”.

 

Kąpielisko w OSiR „Skałka” – kiedy otwarcie?

Według wstępnych ustaleń obiekt otworzy się dla kąpielowiczów w przeciągu kilku najbliższych dni.

– Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, mamy nadzieję, że obiekt będzie mógł zostać otwarty w najbliższych dniach, o czym niezwłocznie poinformujemy. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – czytamy na stronie świętochłowickiego ośrodka.

Otwarte kąpielisko w Świętochłowicach to basen wykonany w technologii „stawu naturalnego”, czyli bez chloru. Do jego ekologiczności przyczynia się także podgrzewanie wody z pomocą kolektorów słonecznych.

 

źr.: swiony.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kiedy dzieci wrócą do szkół? Jest decyzja

Badania potwierdzają: niedożywienie osłabia organizm w walce z chorobami przewlekłymi

Katowice: Wracają food trucki. Kuchnie świata na katowickim rynku od 3 do 5 lipca

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close