AlarmRegionWiadomość dnia

Świętochłowice: Poważny wypadek na DTŚ i koszmarny korek! Auta stoją w stronę Katowic

Ogromne utrudnienia i korki w południe, w środę 31 lipca. Na Drogowej Trasie Średnicowej w Świętochłowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w zderzeniu wziął udział także samochód dostawczy. Są poważne utrudnienia i korki!

 

 

Na bogato! TOP 5 Silesia Flesz wozi Kajetan Kajetanowicz!

Poważny wypadek na DTŚ w Świętochłowicach miał miejsce w środę, 31 lipca. Doszło tu do zderzenia dwóch osobówek i dostawczaka. Dwie osoby w wyniku zdarzenia zostały ranne. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce na DTŚ na wysokości salonu VW, na pasach w stronę Katowic. Dwie jezdnie DTŚ w kierunku Katowic zostały po wypadku zablokowane. Tworzy się ogromny korek!

 

Blokuje się nie tylko DTŚ w kierunku na Katowice, ale jak donoszą kierowcy – także na Gliwice, głównie ze względu na zwalniających kierowców, którzy chcą zobaczyć skutki wypadku po drugiej stronie drogi. Policja apeluje o rozwagę, bo po opadach deszczu jezdnia jest śliska i o wypadek nie trudno.

 

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia po wypadku na DTŚ

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close