AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Szajka ze śląska rabowała hotelowe pokoje! Straty to kilkaset tysięcy złotych! [WIDEO]

29-letni mężczyzna, złapany przez policję w Chorzowie ma zdaniem śledczych na koncie co najmniej 45 włamań do hotelowych pokoi. I tyle też zarzutów włamywacz usłyszał. Okradał hotele razem ze wspólnikiem. Sposób działania sprawców we wszystkich przypadkach był taki sam, co pozwoliło policjantom na przypuszczenie, że kradzieży dokonywała ta sama grupa przestępcza. Sprawcy wchodzili do hoteli, jeden z nich stał na tzw. czujce, drugi w tym czasie włamywał się do pokoi i plądrował je z wartościowych rzeczy. Ich łupem padały przede wszystkim laptopy i pieniądze.

Przestępczy proceder trwał od 2014 roku. Wartość skradzionych przedmiotów właściciele szacują na kilkaset tys. zł. We wtorek kryminalni zatrzymali w Chorzowie jednego z włamywaczy. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Gliwic. Sprawa jest rozwojowa i policjanci w dalszym ciągu badają wszelkie okoliczności z nią związane.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close