KrajRegion

„Szansa na sukces” wraca na szklany ekran. Ruszają castingi do programu. Jeden z nich odbędzie się w Katowicach!

Lubisz śpiewać? Śpiewasz od małego? Solo w duecie lub zespole? Przyjdź na casting do programu „Szansa na sukces”.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Żeby wziąć udział w nowej edycji programu „Szansa na sukces Opole 2019”, wystarczy wziąć udział w castingu. Przesłuchania odbędą się w czterech miastach w Polsce: w Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Katowicach. Rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają cały dzień. Trzeba przygotować dwa dowolne polskie utwory, a podkłady muzyczne zgrać na pendrive lub zaśpiewać acappella. Casting jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia. Górnej granicy wieku nie ma. Nie ma też żadnych preferencji, co do repertuaru. Każdy może zaśpiewać to, co wychodzi i pasuje mu najlepiej. Ważne, by były to utwory w języku polskim.

„Szansy na sukces” nie trzeba reklamować. To pierwszy program w polskiej telewizji, w którym śpiewać mógł każdy. Wyłowił takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Joanna Kulig. Znane nazwiska można by mnożyć. Faktem jest, że dla wielu udział w programie był początkiem estradowych sukcesów. Inni traktowali go, jako szansę na dobrą zabawę i przygodę. Teraz po kilku latach przerwy program wraca w nowej odsłonie, by znów dać szansę wszystkim, dla których śpiewanie to wielka radość.

16.02

Warszawa 00-999, ul. Woronicza 17 TVP, blok F sala projekcyjna

17.02

Białystok 15-879, ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

24.02

Gdańsk 22-100, ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu

24.02

Katowice 40-126, ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury „Koszutka”

Godziny przesłuchań: 9:00-21:00, zgłoszenia przyjmowane są do godziny18:00.

"Szansa na sukces" wraca na szklany ekran. Ruszają castingi do programu. Jeden z nich odbędzie się w Katowicach! (fot.mat.prasowe)
„Szansa na sukces” wraca na szklany ekran. Ruszają castingi do programu. Jeden z nich odbędzie się w Katowicach! (fot.mat.prasowe)

 

źr. inf.prasowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close