Region

Szczyrk: Uszkodzenie ciała na stoku narciarskim. Ktoś go rozpoznaje? [FOTO]

Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku poszukują mężczyzny, który 22 lutego, ok. godz. 18.00 na trasie nr 3 stoku narciarskiego Szczyrk Mountain Resort w Szczyrku, najechał na inną narciarkę i zbiegł. Kobieta doznała rozległych obrażeń ciała. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Śledczy ustalili, że pokrzywdzona poruszała się na trasie nr 3 (niebieskiej) tyłem do kierunku jazdy, ucząc dzieci jeździć na nartach i w trakcie wykonywania małego skrętu, została najechana od przodu przez mężczyznę, którego później rozpoznała stojącego w kolejce przy bramkach na monitoringu.

Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego personaliów. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku pod nr telefonu – 33 8254610 lub numery alarmowe policji – 997, 112.

 

źr. KMP Bielsko-Biała

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close