RegionŚwiatWiadomość dnia

[SZOK] COVID-19 śmiertelnie niebezpieczny również dla młodych. Nie żyje 21-letnia brytyjka

Dziennik The Sun poinformował opinię publiczną, że zmarła 21-letnia brytyjka, która nie miała żadnych chorób towarzyszących. To najmłodsza ofiara koronawirusa w Wielkiej Brytanii. To także przykład, że COVID-19 może być śmiertelnie niebezpieczny również dla osób młodych. Liczba zgonów w Anglii przekroczyła liczbę 400 osób!

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak widać na powyższym przykładzie koronawirus może zabić również zdrową osobę, w młodym wieku. Tę smutną i zarazem przerażającą informację do opinii publicznej podał dziennik The Sun. 21-letnia Chloe Middleton, mieszkanka High Wycombe znajdującego się 50 km od Londynu zmarła z powodu zarażenia COVID-19. Jak możemy przeczytać we wzruszającym wpisie na Facebooku matki Chloe – Wszystkim ludziom, którzy myślą, że to tylko wirus, mówię – proszę pomyśleć jeszcze raz. Mówię z osobistego doświadczenia, ten tak zwany wirus odebrał życie mojej 21-letniej córce. 

Z kolei ciotka Chloe, Emily Mistry pisze – Moja piękna, życzliwa 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu Covid-19. NIE MIAŁA ŻADNYCH TOWARZYSZĄCYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH. Moi bliscy przechodzą przez niewyobrażalny ból, jesteśmy zdruzgotani ponad wszelkie pojęcie. Realia związane z tym wirusem dopiero rozwijają się na naszych oczach. Proszę, trzymajcie się rządowych wytycznych. ZRÓBCIE SWOJE. Chrońcie siebie i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia, LUDZIE rozprzestrzeniają wirusa. 

Szacuje się, że zmarła Chloe Middleton to najmłodsza ofiara COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Póki co w Anglii zmarły 422 osoby a ok 8 tys. jest chorych. Ta sytuacja jasno i klarownie pokazuje, że koronawirus może być śmiertelnie niebezpieczny nie tylko  tylko dla osób starszych i chorych ale również dla zdrowych i młodych. Dlatego powtarzamy po raz kolejny za polskim rządem i apelujemy zarazem w imieniu całej redakcji – zostańcie w domach i uważajcie na siebie! Według najnowszych rozporządzeń przekazanych przez Premiera Mateusza Morawieckiego zakazano jakichkolwiek zgromadzeń a na ulice można wyjść tylko idąc do pracy, do sklepu lub do apteki. To ważne by przestrzegać powyższych zasad i zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Niby nie można, ale jednak można? Kiedy nie obowiązuje zakaz wychodzenia z domu?

Metropolia i marszałek przesuwają miliony na walkę z koronawirusem!

„Za pięć minut flacha i pizza, inaczej sam pójdę i będę zarażał…”. Nietypowa interwencja policjantów

źródło: The Sun, RMF 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close