RegionŚwiat

SZOK! Ich małżeństwo trwało 3 minuty! Rozwiedli się, bo nazwał ją „głupią”

Zaczęło się jak w bajce. Ślubowali sobie miłość i wierność do końca swoich dni. Te dni przyszły jednak szybciej niż oboje mogli się spodziewać. Para rozwiozła się po zaledwie trzech minutach. To prawdopodobnie najkrótsze małżeństwo świata.

 

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

Dlaczego para rozwiodła się trzy minuty po tym, jak ślubowała sobie miłość „do grobowej deski”? Wszystko przez to, że tuż po zaślubinach, panna młoda potknęła się, a jej świeżo upieczony mąż nazwał ją z tego tytułu „głupią”.

Kobieta bardzo się zdenerwowała i od razu poprosiła, by anulowano jej małżeństwo. Para wróciła do sędziego, który chwilę wcześniej udzielił im ślubu. Panna młoda stwierdziła, że nie widzi przyszłości dla tego małżeństwa. Sędzia przyznał kobiecie rację i zgodził się na rozwód.

W ten oto sposób para była małżeństwem zaledwie 3 minuty. To z pewnością najkrótsze małżeństwo w dziejach Kuwejtu, a może nawet świata.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close