KrajRegion

Szok! Kierowca pobił kobietę, wsiadł do auta i próbował przejechać!

Przechodnie byli zszokowani tym, co się dzieje. Z jednego z samochodów wysiadł mężczyzna, uderzył stojącą na chodniku kobietę, po czym wsiadł z powrotem do samochodu i usiłował ją przejechać!

 

 

Krwawe porachunki kiboli Ruchu i Górnika? Atak maczetą w Świętochłowicach!

Dramatyczne sceny rozegrały się w Lesznie. Na ulicy Krasińskiego – jak wynika z relacji samej ofiary oraz świadków, mężczyzna zatrzymał samochód, wysiadł, podszedł do kobiety na chodniku i silnym ciosem w twarz powalił.

Kiedy mężczyzna wsiadł do samochodu i chciał uciec z miejsca zdarzenia, drogę zagrodziła mu inna kobieta – świadek całego zajścia. Oparła się o maskę, ale mężczyzna ani myślał zostawać na miejscu pobicia i zaczął ruszać z kobietą przed samochodem!

Jak podaje – napastnik miał się poruszać czarnym Porsche Panamera. Numery rejestracyjne według relacji świadków zaczynają się literami DWR. O wszystkim poinformowano policję, trwa już poszukiwania sprawcy.

Znokautowana kobieta trafiła do szpitala. Ma uraz głowy.

źródło: RadioZET.pl/leszno.naszemiasto.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close