RegionSportWiadomość dnia

Tarasiewicz zostaje w GKS Tychy. Będzie wreszcie walka o awans?

Ryszard Tarasiewicz zostaje w Tychach. Podpisał z 1-ligowym GKS nowy kontrakt. Czy tyszanie w nowym sezonie powalczą o wymarzony awans do piłkarskiej ekstraklasy?

 

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Trenerem GKS Tychy jest od dziewiętnastu miesięcy i przez najbliższy sezon nadal będzie prowadził tyskich piłkarzy. Ryszard Tarasiewicz przedłużył dziś kontrakt z siódmym zespołem Fortuna 1 Liga. Nowa umowa szkoleniowca będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.

– Odbyliśmy z trenerem kilka spotkań i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Nie jesteśmy zwolennikami ciągłych zmian na tym stanowisku, dlatego od prawie dwóch lat możemy mówić o stabilizacji. Teraz musi się ona przełożyć na jeszcze lepsze wynikimówi Krzysztof Bizacki, dyrektor sportowy GKS Tychy.

Ryszard Tarasiewicz trenerem GKS Tychy został w październiku 2017 roku. Na stanowisku zastąpił Jurija Szatałowa. W swoim pierwszym sezonie wywalczył z tyskim klubem historyczne czwarte miejsce, które było najlepszym wynikiem od 40 lat. Ostatni sezon prowadzony przez niego GKS uplasował się na siódmym miejscu.

źródło: GKS Tychy
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close