Kategoria

Teatr Zagłębia w Sosnowcu: Bilet cegiełka, bilet otwarty

Cegiełka dla teatru. Od wczoraj nie działają kina, teatry czy muzea. Zamrożenie kultury to jedna z nałożonych restrykcji w związku z dynamicznie rosnącym wskaźnikiem zachorowań na COVID-19. Teatr Zagłębia w Sosnowcu prosi o pomoc, ale w pakiecie też chce coś dać.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Każda placówka kultury może mieć od wczoraj problemy z płynnością finansową, gdyż po raz kolejny w związku z epidemią COVID-19 zamknięto kina, teatry czy muzea i inne tego typu miejsca. Teatr Zagłębia w Sosnowcu można wspierać na dwa sposoby. Pierwszy to cegiełka w postaci wpłaty 30 zł. To forma bezinteresownego wsparcia, za które wpłacający nie otrzyma niczego w zamian, choć sam fakt pomocy w tych trudnych czasach już jest miłym akcentem dnia  codziennego. Druga forma wsparcia to zakup biletu otwartego – To propozycja dla tych, którzy już dzisiaj chcą zaplanować swoje wyjście do Teatru. Do czerwca 2021 roku będzie można go wymienić w kasie Teatru na bilet uprawniający do obejrzenia jednego ze spektakli repertuarowych (nie dotyczy premier, spektakli gościnnych, zamkniętych oraz sylwestrowych) – czytamy na stronie Teatru Zagłębia w portalu społecznościowym Facebook. 

Jednostki kulturalne zostały zamknięte póki co do 29 listopada, z możliwością przedłużenia tego terminu. Ich ponowne otwarcie zależne jest od dalszego przebiegu epidemii w Polsce.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tragedia w Katowicach! Zakażony koronawirusem mężczyzna wyskoczył z okna szpitala

WAŻNE: Czesi wprowadzają obostrzenia dla Polaków! Nie przekroczymy granicy

Rekordowe prawie 4 tys. nowych przypadków koronawirusa na Śląsku. Gdzie są nowe ogniska?

źródło: Teatr Zagłębia w Sosnowcu Facebook
autor: Bartosz Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close