RegionWiadomość dnia

Ten sam kierowca trzy razy w ciągu jednego dnia zatrzymany po pijaku! To nowy rekord!

Do tej pory zdarzały się sytuacje, że policjanci z drogówki zatrzymywali pijanego kierowcę, zabierali mu prawo jazdy, a za kilka godzin… ponownie zatrzymywali tego samego, często jeszcze bardziej pijanego kierowcę. Kierowca z Rudy Śląskiej rekord pobił – pijanego mężczyznę za kierownicą policja zatrzymała jednego dnia aż 3 razy!

 

 

Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Policjanci z rudzkiej drogówki mogli mieć uczucie deja-vu. Kierowca przez nich zatrzymywany także. Bo mundurowi i pijany kierowca spotkali się jednego tylko dnia aż trzy razy!

Do pierwszego zatrzymania doszło w środę około godz. 9.30, na ul. Orzegowskiej w Rudzie Śląskiej. 35-letni mieszkaniec Zabrza kierował Citroenem, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Co więcej, wsiadł za kierownicę mimo sądowego zakazu. Samochód mężczyzny trafił na strzeżony parking, a on sam został zwolniony z komendy po wykonaniu czynności.

Kilka godzin później, około 14.00, zabrzanin ponownie wpadł w ręce mundurowych. Tym razem miał w organizmie już ponad 2 promile. Jak się okazało, Citroena odebrał z parkingu ojciec 35-latka, który przekazał kluczyki pijanemu synowi. Kolejny raz zabrzanin trafił do rudzkiej komendy, a samochód został przekazany jego ojcu.

Wczoraj rano zabrzanin został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Furgoła. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miał w organizmie blisko 2 promile. Samochód odholowano na parking, a on sam trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna przy policjantach zarzekał się, że i tak ponownie wsiądzie za kierownicę.

Jeszcze dziś zabrzanin zostanie doprowadzony do prokuratury. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

(WZ/KMP Ruda Śląska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close