RegionWiadomość dnia

Tragedia na Pogorii IV. Utonął 39-letni mężczyzna

Kolejny dramat nad wodą. W zbiorniku Pogoria IV utonął 39-letni mężczyzna.

 

Wstępne policyjne ustalenia wskazują na to, że przyczyną śmierci 39-letniego będzinianina było utonięcie. Ciało mężczyzny wyłowiono w niedzielę przed południem z jeziora Pogoria IV. Dokładne ustalenia dotyczące przyczyn i okoliczności tej tragedii, znane będą po zarządzonej przez prokuratora sekcji zwłok.

Jak podaje policja – najprawdopodobniej m.in. alkohol przyczynił się utonięcia 39-letniego mieszkańca Będzina, który wraz ze swoim kolegą „imprezował” nad zbiornikiem wodnym Pogoria IV w pobliżu Wojkowic Kościelnych. Spotkaniu znajomych towarzyszył alkohol.

Mężczyzna w pewnym momencie postanowił najprawdopodobniej popływać w jeziorze. Ciało mężczyzny znalezione zostało w niedzielę, 4 czerwca przed południem. Będzińscy śledczy, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności i przyczyny śmierci 39-latka. Bliższe informacje dotyczące zgonu mężczyzny znane będą po zarządzonej sekcji zwłok.
(źr:KWP Katowice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close