KrajRegion

Tragedia w Szczyrku: Sąd zadecydował o aresztowaniu trzech osób

Wybuch gazu w Szczyrku. Bielski sąd zadecydował o aresztowaniu trzech osób, które mają związek z tragedią, która wydarzyła się 4 grudnia. Dwaj podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące. Ten trzeci na miesiąc.

 

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak podaje Polsat News, decydując o aresztowaniu wszystkich trzech mężczyzn sąd kierował się chęcią zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania.

Podejrzani o spowodowanie katastrofy w Szczyrku zostali zatrzymani w środę. Później w prokuraturze usłyszeli zarzuty o sprowadzenie pożaru i zawalenia się budynku, w wyniku czego śmierć poniosło osiem osób.

Podejrzani to: Roman D. – prezes firmy budowlanej, która zleciła przewiert pod ul. Leszczynową w Szczyrku, oraz Marcin S. i Józef D. – pracownicy firmy budowlanej specjalizującej się w przewiertach podziemnych i wykonujący to zlecenie.

Teraz bielski sąd zadecydował o aresztowaniu trzech mężczyzn. Dwaj z nich zostali aresztowani na trzy miesiące. Trzeci na miesiąc.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dobro zapakowane w paczki. Fundacja TVS obdarowała górą prezentów Placówkę Opiekuńczo-Wychowaczą w Sosnowcu [WIDEO]

Tłumy pod Sądem Okręgowym w Katowicach. Ludzie przeciwko ustawie uderzającej w sędziów [WIDEO]

Śląskie szpitale jak przechowalnia! Rodziny oddają tu na starsze osoby na święta!

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close