AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Tragedia w Tychach. Na torach znaleziono zwłoki zaginionej mieszkanki miasta

W Tychach, w rejonie ulicy Składowej znaleziono zwłoki dziewczyny. To zaginiona, młoda mieszkanka Tychów.

 

W niedzielę, 17 grudnia 2017 roku po godzinie 9:00, dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na torach kolejowych prowadzących w kierunku Bierunia, w rejonie ul. Składowej znaleziono ludzkie zwłoki. Zwłoki ujawnili pracownicy PKP, którzy tamtędy przejeżdżali i powiadomili swoich przełożonych.

Na miejsce wysłany został patrol policji. Po dotarciu na miejsce, zgłoszenie zostało potwierdzone, a na miejscu tragedii pojawili się  funkcjonariusze SOK, grupa dochodzeniowo śledcza oraz prokurator. Dodatkowy patrol policji, na miejsce zdarzenia przywiózł lekarza, który stwierdził zgon.

Ujawnione zwłoki, to zaginiona w dniu wczorajszym, młoda mieszkanka Tychów. Przyczyny śmierci wyjaśni zarządzona sekcja zwłok. Najprawdopodobniej było to samobójstwo. Tyscy policjanci, pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie.

 

(źródło:112 Tychy – Tyskie Służby Ratownicze)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Tragedia w Tychach. Na torach znaleziono zwłoki zaginionej mieszkanki miasta”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close