KrajRegion

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca volkswagena zignorował czerwone światło

Zderzenie samochodu osobowego z pociągiem. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierowca volkswagena nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej podczas wjazdu na przejazd i zderzył się z jadącym pociągiem. Nie żyje 79-letnia pasażerka „osobówki”.

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

14 lipca, po godz. 17.00, dyżurny policji ze Świecia (woj. kujawsko-pomorskie) otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Dragaczu (pow. świecki) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili przebieg zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady i dowody. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw polo 78-latek z Grudziądza, dojeżdżając do przejazdu kolejowego, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej zabraniającej wjazdu na przejazd w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającym od strony Brodnicy pociągiem. Na miejscu zginęła 79-letnia pasażerka osobowego auta. Nikt z pasażerów i obsługi pociągu nie odniósł obrażeń, natomiast kierujący vw został przewieziony do szpitala.

Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

 

źr. Policja Kujawsko-Pomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close