AlarmRegionWiadomość dnia

Tragiczny wypadek w Siemianowicach Śląskich! [ZDJĘCIA] Nie żyje rowerzysta

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych przy ul. Katowickiej w Siemianowicach Śląskich. Jadący ścieżką rowerową 65-latek z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wjechał rowerem w bok skręcającego w ulicę Grabową autobusu. Mężczyzna w stanie krytycznym został zabrany do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta jechał ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż ulicy Katowickiej w Siemianowicach Śląskich i z całym impetem uderzył w skręcający w ulicę Grabową autobus. 65-latek został zabrany do szpitala. Jego stan był krytyczny.

Tragiczny wypadek w Siemianowicach Śląskich! [ZDJĘCIA] Nie żyje rowerzysta (fot. KMP Siemianowice)
Na miejscu zdarzenia policjanci z drogówki oraz technik kryminalistyki wykonywali czynności procesowe m.in. oględziny miejsca wypadku, autobusu oraz roweru. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy autobusu – był trzeźwy. Mimo prowadzonej reanimacji rowerzysta zmarł w szpitalu. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni wszczęte w tej sprawie śledztwo.

Tragiczny wypadek w Siemianowicach Śląskich! [ZDJĘCIA] Nie żyje rowerzysta (fot. KMP Siemianowice)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close