KrajRegion

Tragiczny wypadek w Wodzisławiu. Zginął 24-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dziś nad ranem w Wodzisławiu na ulicy Czyżowickiej. Młody mężczyzna na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. 24-latek poniósł śmierć na miejscu.

 

W piątek, 11 maja, o godz. 3.15, dyżurny wodzisławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Czyżowickiej w Wodzisławiu Śląskim. Na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierowca opla vectry prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością, na łuku wypadł z drogi, uderzył w barierki mostu, po czym dachował.

Tragiczny wypadek w Wodzisławiu. Zginął 24-letni mężczyzna [ZDJĘCIA] (fot.KPP Wodzisław Śląski)
Tragiczny wypadek w Wodzisławiu. Zginął 24-letni mężczyzna [ZDJĘCIA] (fot.KPP Wodzisław Śląski)
Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. 32-letni pasażer wyszedł z pojazdu o własnych siłach i wezwał pomoc. Niestety 24-latka, który kierował oplem nie udało się uratować. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Droga w tym miejscu była zablokowana. W czynnościach na miejscu zdarzenia brał udział prokurator i biegły z zakresu ruchu drogowego. Pasażer pojazdu doznał powierzchownych otarć naskórka. Był pijany. Badanie na alkomacie wykazało u niego blisko promil alkoholu. Od kierującego i pasażera pobrano także krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających w organizmie.

 

(źr: KPP Wodzisław Śląski)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close