AlarmKrajRegion

Trzech młodych mężczyzn nie żyje! Zwłoki znaleziono w klubowej szatni!

Tragedia wstrząsnęła cała Polską! Zwłoki trzech młodych mężczyzn, 18 i 19-latków odnaleziono w klubowej szatni w piątek, 1 stycznia!

 

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Tragedia rozegrała się w miejscowości Nowa Biała w powiecie nowotarskim. W szatni klubu sportowego ze wsi Nowa Biała pod Nowym targiem odnaleziono dzisiaj (1.01) zwłoki trzech młodych mężczyzn. To osiemnastolatek i dwóch 19-latków.

Policja bada przyczyny tragedii, ale ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że cała trójka mogła się śmiertelnie zaczadzić spalinami z agregatu prądotwórczego. Mieli używać agregatu do dogrzania pomieszczenia.

Ciała nastolatków znalazł dzisiaj rano jeden z mieszkańców i powiadomił wszystkie służby. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej, trzech młodych mężczyzn nie udało się uratować. Policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, ma ono wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia i przyczyny śmierci.

Jak informuje Polsat News, wiele wskazuje na to, że w budynku mogła odbywać się sylwestrowa impreza, w której udział brało kilkanaście osób. Śledztwo prowadzone jest w sprawie tragedii pod nadzorem prokuratury.

 

źródło: Polsat News
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W 2021 roku ceny paliwa pójdą w górę. Znowu zapłacimy 5 złotych za litr?

Po 1 stycznia lecąc do Wielkiej Brytanii najlepiej mieć paszport i dowód

Znani aktorzy zachęcają do szczepień. Wśród nich K. Hanke i C. Pazura [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close