Region

Tychy: 1 lipca rusza nabór wniosków o 500+ i 300 zł na wyprawkę szkolną!

Wnioski o świadczenia w ramach rządowych programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry Start” będzie można składać on-line od 1 lipca 2018 r., natomiast w tradycyjnej formie papierowej – od 1 sierpnia 2018 r.

 

Wnioski  o świadczenia można składać  za pomocą m.in. bankowości elektronicznej oraz poprzez ministerialny portal emp@tia. Wnioski w formie papierowej w Tychach przyjmował będzie Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach, przy ul. Barona 30.

Ponadto w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach uruchomiono infolinię pod numerem telefonu 32/6063003 dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku o świadczenie w ramach programu „Dobry start”. Infolinia będzie działała od 11 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Szczegółowe informacje na temat programów „Rodzina 500+” oraz „Dobry Start” znajdują się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

(źr: UM Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close