Region

Tychy: Oblał wrzątkiem, pobił i okradł właściciela kantoru

33-latek napadł na kantor przy ul. Bohaterów Warszawy w Tychach, we wtorek 09.10 około godziny 8:30. Pobił i oblał wrzątkiem właściciela kantoru, po czym ukradł około 100 tys. złotych w różnych walutach.

 

Zobacz koniecznie: Szokujące nagranie z Katowic! Mężczyzna chciał zgwałcić niewidomego psa!

Sprawca dotkliwie pobił i oblał gorącą substancją właściciela kantoru, któremu skradł torbę z gotówką. 57-letni pokrzywdzony z poparzoną twarzą i klatką piersiową oraz obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Policjanci złapali napastnika niedługo po ataku, dzięki pomocy świadków zdarzenia, którzy przekazali m.in. rysopis sprawcy. Mundurowi zabezpieczyli przy nim kwotę około 100 tys. zł w różnych walutach, którą nie zdążył się nacieszyć oraz nóż kuchenny i zakrętkę z termosu, z którego najprawdopodobniej wylał na pokrzywdzonego wrzątek.

Zatrzymany, to 33-letni tyszanin, który już wielokrotnie był notowany za podobne przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Zobacz również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach

źr.: policja.pl/Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close