AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Ogromny korek na DK 1 po wypadku ciężarówki! TIR wywrócił się w poprzek jezdni!

Ogromny korek w Tychach! Na DK 1 na wiadukcie przy straży pożarnej wywrócił się w poprzek jezdni TIR. Ciężarówka zablokowała pasy jezdni w stronę Pszczyny i Bielska. Wywracając się, skosiła latarnię, która runęła na pasy jezdni w stronę Katowic!

 

Śmierć prezydenta Gdańska i fala hejtu w internecie! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Wypadek na DK 1 w Tychach miał miejsce we wtorek, 22 stycznia rano. Ciężarówka wywróciła się w rejonie wiaduktu na DK 1 w Tychach, na wysokości komendy straży pożarnej. Sama ciężarówka zablokowała skutecznie ruch na DK 1 w kierunku Pszczyny i Bielska-Białej.

TIR, wywracając się, przewrócił także jedną z latarni stojących wzdłuż DK 1. Maszt latarni runął na pasy ruchu na DK 1 w stronę Katowic, blokując jezdnie.

W chwili obecnej – jak donosi www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze, ruch w kierunku Pszczyny odbywa się jednym pasem, w kierunku Katowic droga nadal jest zablokowana. Policja organizuje obiady. Omijajcie korek na DK 1 w Tychach – na razie nie wiadomo jak długo potrwa udrażnianie drogi i usuwanie skutków wypadku.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close