Region

Tychy: Poznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA]

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

 

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Nieznany sprawca w dniu 3 lipca 2018 w Tychach pomiędzy godz. 14.00-15.00, z dyżurki pielęgniarek Szpitala Miejskiego w Tychach, zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz karty bankomatowej, a następnie za pomocą uprzednio skradzionej karty bankomatowej dokonał transakcji płatniczych tzw. zbliżeniowych nie wymagających podania kodu PIN na łączna kwotę blisko 300 złotych.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębni wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 35 lat, normalnej budowy ciała, wzrostu około 180 cm, włosy koloru ciemnego, krótko ostrzyżony. Ubrany w koszulkę koloru niebieskiego z białymi dodatkami na rękawach, z przodu na koszulce na wysokości piersi znajduje się emblemat puma koloru białego, mężczyzna ma krótkie spodenki długości do kolan koloru czerwonego z białymi dodatkami przebiegającymi po zewnętrznych stronach i z tyłu. Na nogach ma założone obuwie sportowe koloru czarnego oraz skarpety koloru jasnego z ciemnymi pasami.

Tychy: Poznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA] (fot.KMP Tychy)
Tychy: Poznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA] (fot.KMP Tychy)
 

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

 

(źr: KMP Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close