Region

Tychy: Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla. Nie żyje 20-letnia dziewczyna

20-latka zasłabła podczas kąpieli. Okazało się, że zatruła się tlenkiem węgla. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować mieszkanki Tychów.

 

W czwartek, 28 czerwca około godziny 12:00, dyżurny straży pożarnej w Tychach otrzymał zgłoszenie od zespołu ratownictwa medycznego z prośbą o pomoc w działaniach ratunkowych w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Ejsmonda.

Ze zgłoszenia wynikało, że podczas kąpieli zasłabła młoda dziewczyna i zachodzi podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce poza zastępem straży pożarnej udał się również patrol policji. Po dotarciu na miejsce straży pożarnej ratownicy medyczni prowadzili już reanimację ok. 20 – letniej dziewczyny. Niestety pomimo wysiłku ratowników młodej dziewczyny nie udało się uratować.

Strażacy w mieszkaniu wykonali pomiary – wykazały one obecność tlenku węgla. Dodatkowo na miejsce wezwane zostało pogotowie gazowe.

Na miejsce wezwana została również grupa dochodzeniowo – śledcza oraz prokurator, a także administrator budynku. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(źr: 112 Tychy – Tyskie Służby Ratownicze)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close