RegionWiadomość dnia

Tychy: To się mogło skończyć tragedią! Przed małe auto na S1 wbiegł jeleń! [ZDJĘCIA]

Powiało grozą na S1. Na tyskim odcinku ekspresówki, przed niewielką, osobową Hondę wbiegł nagle jeleń. Patrząc na zdjęcia z wypadku i na to jak mocno uszkodzony jest samochód – aż trudno uwierzyć, że nikomu nic się nie stało.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

W niedzielę, 30 maja kierunku Tychów doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Honda z jeleniem. Zgłaszający incydent na policję poinformował również, że osoby podróżujące pojazdem nie doznały obrażeń. Na miejsce zdarzenia wysłany został patrol drogówki KMP Tychy.

Powiało grozą na S1. Na tyskim odcinku ekspresówki, przed niewielką, osobową Hondę wbiegł nagle jeleń (fot. www.112tychy.pl)
Powiało grozą na S1. Na tyskim odcinku ekspresówki, przed niewielką, osobową Hondę wbiegł nagle jeleń (fot. www.112tychy.pl)

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że jeleń nie przeżył tego wypadku, a samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Uszkodzony samochód musiał zostać odholowany przez pomoc drogową. O zdarzeniu poinformowane zostały również służby drogowe, które mają usunąć jak najszybciej truchło zwierzęcia. Widząc uszkodzenia pojazdu, aż trudno uwierzyć, że osoby nim podróżujące nie doznały obrażeń.

 

 

 

źródło: www.112tychy.pl - Tyskie Służby Informacyjne
red: W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close