Region

Tychy: Warsztaty dla dzieci i młodzieży pod „Żyrafą”. Są dostępne dla każdego

Od 16 lipca do 28 sierpnia, w każdy czwartek i piątek, pod tyską „Żyrafą” w Parku Miejskim Solidarności, odbywają się zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 3-15 lat. Spotkania są realizowane w ramach programu profilaktycznego pn.: „Warsztaty pod Żyrafą”.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Zajęcia ukierunkowane są przede wszystkim na efektywne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży pozostającej w mieście podczas wakacji. W ramach programu realizowane będą różne formy animacji i zabaw sportowych, rekreacyjnych oraz artystycznych, promujących zdrowe, aktywne, twórcze oraz wolne od uzależnień formy spędzania czasu wolnego.

Program „Warsztaty pod Żyrafą” jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Tychy. Zadanie to  realizuje 3 pedagogów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ze Stowarzyszenia Integracji i Aktywizacji Społecznej Osób i Rodzin „Od-nowa” oraz wolontariusze.

Zajęcia mają charakter otwarty i odbywają się w każdy czwartek i piątek od godziny 16:00 do godziny 19:00 do 28 sierpnia 2020 r.

W razie niepogody spotkania zostaną zrealizowane w innych dzień, lub przez wydłużenie kolejnych zajęć.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną informujemy, że program będzie prowadzony przy zachowaniu wszystkich wymaganych obostrzeń epidemiologicznych – czytamy na stronie UM Tychy.

 

źr. UM Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close