Region

Tychy: Wypadek w zakładzie pracy przy Fabrycznej. Mężczyzna przygnieciony 300 kg szybą

Wypadek w zakładzie pracy przy ulicy Fabrycznej w Tychach. Na nogę jednego z pracowników spadła 300 kg szyba. O wypadku powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

13 lutego, około godz. 8:00, dyżurni straży pożarnej w Tychach oraz Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymali zgłoszenie o wypadku na terenie jednej z firm przy ul. Fabrycznej. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z pracowników (mężczyzna) został przygnieciony szybą o wadze około 300kg. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, ZRM i patrol policji.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że szyba przygniotła nogę mężczyzny. Został on przetransportowany do szpitala na dokładniejsze badania. O wypadku powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Trwa dochodzenie, mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności powstania wypadku.

 

źr. 112 Tychy – Tyskie Służby Ratownicze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close