KrajRegionWiadomość dnia

W tym roku i Spodek i NOSPR. Rawa Blues Festival 2017 ma epicki program! [WIDEO]

Rawa Blues Festival 2017 w Katowicach tym razem aż 3 dni i w dwóch miejscach. To jeden z największych na świecie festiwali muzyki bluesowej.

 

W tym roku i Spodek i NOSPR. Rawa Blues Festival 2017 ma epicki program!

W tym roku to nie tylko koncerty w NOSPR i „Spodku”. To również warsztaty muzyczne. -Sonny Landreth robi guitarre workshop w czwartek i w piątek w NOSPR, w małej sali. Według Erica Claptona to jest najlepszym pierścieniem grającym na gitarze. W piątek 19.30 Eden Brant wspaniała pianistka i wokalistka, a potem będziemy z moim big bandem grać całą moją twórczość od Number One, aż po inne big bandowe wcielenia, aż po Raya Charlesa – będzie subtelnie ale i dynamicznie – zapowiada Irek Dudek, pomysłodawca i organizator Rawa Blues Festiwal.

W ubiegłym roku festiwal zgromadził prawie 7 tysięcy fanów. Wystąpili wtedy laureat Grammy, mistrz gitary Albert Lee, a także sam Irek Dudek (jako Shakin' Dudi). Rawa Blues Festival to najstarsza impreza muzyczna bluesowa w Polsce. W 2017 roku odbędzie się po raz 37.(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close