KrajRegion

Uczniowie klas 4-8 nie wrócą do szkół? Decyzja w sprawie obostrzeń w Polsce ma zapaść jeszcze dzisiaj

Nauka zdalna uczniów z klas IV-VIII zostanie przedłużona o kolejne dwa tygodnie – nieoficjalnie dowiedział się Polsat News. Decyzja w sprawie obostrzeń w Polsce ma zapaść jeszcze dzisiaj.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Uczniowie z klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, tak jak przed feriami, kontynuują naukę zdalną. Mają zajęcia stacjonarne zawieszone do 31 stycznia.

Kolejnym elementem nauczania w szkołach są zmiany, które przewidujemy w przyszłości. Decyzje, co będzie dalej ze szkołami podejmuje pan premier – powiedział Przemysław Czarnek odnosząc się do informacji o ewentualnym luzowaniu obostrzeń dotyczących nauki w klasach 4-8.

Dane ze szkół m.in. o frekwencji przekazywane są na bieżąco do Ministerstwa Zdrowia. Jego zdaniem wytyczne dla klas 4-8 są przygotowywane z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym – czytamy w Polsat News. Minister powiedział, że sytuacja w tych klasach zależy od dynamiki pandemii, a decyzje mogą także wprowadzić ostrzejsze regulacje dotyczące nauki w szkołach.

Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj poznamy kolejne decyzje w sprawie obostrzeń w Polsce. \

Źródło: Polsat News

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pyrzowice uruchamiają punkt szybkich testów COVID-19 na lotnisku

Wóz strażacki i dom do samodzielnego złożenia? To i wiele więcej można kupić na aukcjach WOŚP

Niesamowity wideo-mural w Bielsku-Białej! To hołd dla Papcia Chmiela!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close