AlarmKrajRegion

UOKiK ostrzega przed Goldberg & Sons z Chorzowa. Firma się broni [WIDEO]

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega przed działalnością pośrednika ubezpieczeniowego Goldberg & Sons. Firma ma swoją siedzibę w Chorzowie. Do urzędu napłynęły liczne skargi na tę spółkę. Firma jednak się broni.

-Ustaliliśmy, że konsumenci mogą podejmować niekorzystne dla siebie decyzje i wybierać produkty nie dostosowane do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Mogą też być zaskakiwani opłatami związanymi z likwidacją starej polisy i rzeczywistymi kosztami ubezpieczenia – mówi prezes UOKiK Marek Niechciał.

Spółka Goldberg & Sons nie zgadza się z zarzutami ze strony UOKiK. Wystosowała w tej sprawie specjlany komunikat:
…zwracamy uwagę, że opisane w treści komunikatu rzekome naruszenia dotyczą niespełna 1% wszystkich zawartych za naszym pośrednictwem umów ubezpieczenia i ewentualnie mogły mieć miejsce wyłącznie w latach 2013-2014 bez naszej wiedzy i zgody” – napisała firma w swoim oświadczeniu. Spółka zapowiedziała, że zaskarży orzeczenie UOKiK.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “UOKiK ostrzega przed Goldberg & Sons z Chorzowa. Firma się broni [WIDEO]”

  1. poszukuje osób które zostały wprowadzone w bład przez firme Goldberg & Sons z Chorzowa sam straciłem praktycznie 80% oszczędności .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close