AlarmRegionWiadomość dnia

Urwane lusterka, na karoserii swastyki! Kobieta jak „Kill Bill”! zdemolowała ponad 30 samochodów!

Jak ona to zrobiła w pojedynkę? Zastanawiają się policjanci z Bielska-Białej, którzy zatrzymali 22-latkę. Młoda kobieta – bez niczyjej pomocy – uszkodziła ponad 30 samochodów! Co jej "zawiniły" zaparkowane przy chodniku auta?

 

Zatrzymanie kobiety-wandala z Bielska-Białej, nastąpiło miesiąc po tym, jak ktoś zdemolował w mieście kilkadziesiąt samochodów. Wandal uszkodził ponad 30 samochodów zaparkowanych na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Ostrym przedmiotem zarysował karoserię, pokrywy silnika oraz szyby. Na niektórych z pojazdów wyrysował symbol „swastyki”.

 

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Skrupulatnie gromadzili dowody i sprawdzali każdą informację, która mogła ich skierować na trop chuligana. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tymi przestępstwami może mieć 22-letnia mieszkanka Bielska-Białej. Kryminalni zatrzymali sprawczynię. Wczoraj zatrzymana usłyszała zarzuty i złożyła wyjaśnienia. O jej dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close