RegionWiadomość dnia

UWAGA! Będą ćwiczenia RENEGADE! Co to takiego?

Uwaga mieszkańcy! Jak poinformował urząd w Siemianowicach Śląskich w dniach od 6 do 9 października odbędą się ćwiczenia RENEGADE/SAREX 20, a w związku z tym także trening systemu alarmowania i ostrzegania.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W trakcie treningu może wystąpić konieczność uruchomienia na terenie Siemianowic Śląskich syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu.

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie informuje, że w dniach 6-9 października 2020r., w związku z organizowanym przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych krajowym ćwiczeniem RENEGADE/SAREX 20, odbędzie również trening systemu alarmowania i ostrzegania, podczas którego może wystąpić konieczność uruchomienia na terenie miasta Siemianowice Śląskie syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów ogłoszenie alarmu oznacza dźwięk modulowany, który trwa trzy minuty. Odwołanie – dźwięk ciągły trwający trzy minuty.

Źródło: UM Siemianowice Śląskie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wracają maseczki! Będą nowe obostrzenia w związku z koronawirusem!

Będzie rekonstrukcja rządu! Jest dużo zmian i nowe twarze

Szpitale w woj.śląskim już nie jednoimienne. 450 łóżek zostaje specjalnie na COVID

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close