RegionWiadomość dnia

UWAGA! Będą ćwiczenia RENEGADE! Co to takiego?

Uwaga mieszkańcy! Jak poinformował urząd w Siemianowicach Śląskich w dniach od 6 do 9 października odbędą się ćwiczenia RENEGADE/SAREX 20, a w związku z tym także trening systemu alarmowania i ostrzegania.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W trakcie treningu może wystąpić konieczność uruchomienia na terenie Siemianowic Śląskich syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu.

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie informuje, że w dniach 6-9 października 2020r., w związku z organizowanym przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych krajowym ćwiczeniem RENEGADE/SAREX 20, odbędzie również trening systemu alarmowania i ostrzegania, podczas którego może wystąpić konieczność uruchomienia na terenie miasta Siemianowice Śląskie syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów ogłoszenie alarmu oznacza dźwięk modulowany, który trwa trzy minuty. Odwołanie – dźwięk ciągły trwający trzy minuty.

Źródło: UM Siemianowice Śląskie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wracają maseczki! Będą nowe obostrzenia w związku z koronawirusem!

Będzie rekonstrukcja rządu! Jest dużo zmian i nowe twarze

Szpitale w woj.śląskim już nie jednoimienne. 450 łóżek zostaje specjalnie na COVID

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close