Region

Uwaga kierowcy! W weekendy na DK44 w Tychach ruch wahadłowy!

Uwaga kierowcy! Już w najbliższą sobotę 21 września, planowane jest wprowadzenie tymczasowej zmiany organizacji ruchu na kolejnym fragmencie przebudowywanej w Tychach drogi krajowej nr 44. Chodzi o około 700-metrowy odcinek pomiędzy ulicą Długą a Kościelną, gdzie przez ten weekend obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Na tym nie koniec zmian.

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Zmiany w najbliższy weekend

Najbliższa zmiana organizacji ruchu na DK44 wiąże się z wprowadzeniem ruchu wahadłowego na fragmencie pomiędzy ulicą Długą a Kościelną. Ma to pozwolić wykonawcy wznowić robót bitumiczne, a przypomnijmy, że na tym odcinku do ułożenia została już tylko ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu. By zminimalizować utrudnienia w ruchu, prace prowadzone będą w czasie weekendu: od soboty (21.09) do niedzieli (22.09) w godzinach od 6:00 do 18:00.

Zmiany w kolejny weekend

Kolejnych utrudnień należy spodziewać się na fragmencie pomiędzy węzłem Wartogłowiec a ul. Długą. Tu również wprowadzony zostanie ruch wahadłowy i będzie on obowiązywał w ostatni weekend września – od soboty (28.09) do niedzieli (29.09) także w godzinach od  6:00 do 18:00.

Co ważne, w obu przypadkach roboty są ściśle uzależnione od warunków atmosferycznych, a to oznacza, że terminy mogą ulec przesunięciu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w IKEA! Koniec z hot dogami za złotówkę [OŚWIADCZENIE IKEA]

Kopalnia ruszy z wydobyciem pod Rybnikiem? PO ostrzega przed nowym prawem!

Śląskie: Ciężarówka stanęła w płomieniach, kierowca nie żyje

 

źr. UM Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close