AlarmRegionWiadomość dnia

Uwaga! Ogromne korki w Katowicach! Korek na Chorzowskiej, S 86, zamknięty tunel pod Rondem! [KOREK KATOWICE 3.06.2015]

[Aktualizacja 16.55] Najgorsza sytuacja – jak nas informujecie – jest obecnie na S 86. Korek ciągnie się od Sosnowca i zaczyna na wysokości salonu Mercedesa, a kończy na wysokości centrum Ikea w Katowicach!

 

Jak informuje śląska drogówka oraz kierowcy, zamknięty w środę 3 czerwca popołudniu został tunel pod Rondem. Zamknięty jest pas ruchu w stronę Sosnowca. Ogromny korek na Chorzowskiej tworzy się od zjazdu z Drogowej Trasy Średnicowej. Korek tworzy się także w stronę Bielska-Białej. Jak informujecie nas – stoicie w korku do wjazdu na DK 1 spod tunelu.

 

 

Ogromne utrudnienia i korki także w stronę wyjazdu z Katowic do Sosnowca. Sprawę komplikuje wypadek na S 86. Na wysokości Ikea samochód osobowy zderzył się tutaj z ciężarówką.

 

 

Zakorkowane jest także centrum Katowic. W korku postoicie na Goeppert-Mayer i Grundmanna w stronę centrum oraz nieco mniejszy korek czeka was na Goeppert-Mayer w stronę Chorzowskiej. Korek także na Brackiej w rejonie skrzyżowania z Bracką.

 

 

Środa to ostatni dzień przed długim weekendem – zdaniem drogówki taka sytuacja na drogach to wynik wzmożonych wyjazdów na długi, wolny weekend. <.>

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close