RegionWiadomość dnia

Uważajcie! Duży pies biega po DK 86 w Katowicach przy IKEA. Jest też korek na A4!

Mamy apel do kierowców – skierowany przez innych kierowców. Uważajcie w Katowicach, jadąc DK 86 na wysokości centrum IKEA. Jak informują kierowcy na grupie Informacje Drogowe Śląsk i Okolice, po Dk 86 przy IKEA biega duży pies. O nieszczęście nietrudno.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Smog, Horror, Ojczyzna i kontener za dwa melony!

O tym , że w miejscu, gdzie po DK 86 w Katowicach biega duży pies, a kierowcy zwalniają – informują internauci. Policja jednak ani o psie ani o utrudnieniach nic nie wie. Jak powiedział nam dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki, ze zgłoszeniem psa biegającego po DK 86 nikt jeszcze na służby nie zadzwonił. Nie wiadomo, czy to bezpański pies, czy czworonoga ktoś porzucił lub pies komuś uciekł. Kie3rowcy zwalniają – czasem gwałtownie, widząc psa biegającego po drodze. Uważajcie w tym rejonie, bo może być niebezpiecznie!

Policjanci apelują jednak o szczególną ostrożność – są bowiem godziny szczytu i coraz większe natężenie ruchu. Drogi są suche, czarne i przejezdne, jednak pod wieczór może na nich osadzać się szadź. Warto więc ściągnąć nogę z gazu, tym bardziej, że wypadków i kolizji dzisiaj (20.12) nie brakuje.

W Istebnej na wysokości amfiteatru doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych, ale są spore utrudnienia w miejscu w którym miało miejsce zderzenia.

Korek zaczyna się także tworzyć na A4 w Katowicach w kierunku na zjazd na DK 86 na Tychy. Tu zablokowany jest lewy pas ruchu po zderzeniu dwóch samochodów. Prawy jest przejezdny, ale jak informuje nas śląska drogówka – w miejscu w którym doszło do wypadku, zaczyna tworzyć się korek.
(WZ/MSP)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close