AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Uważajcie na drogach! Zaroiło się od policji. Co się dzieje?

To już ostatni weekend letnich wakacji. Jest to również czas wzmożonych powrotów do domu. Dlatego już od 6.00 policjanci rozpoczęli działania mające zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Podróżujący mogą spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych, w tym kontroli prędkości i trzeźwości.

Wakacje powoli dobiegają końca. Przed nami ostatni weekend przed rozpoczęciem roku szkolnego. To czas wzmożonych powrotów do domu. Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego w ciągu najbliższych dni mogą spodziewać się większego ruchu na drogach. Policjanci całego województwa śląskiego prowadzą działania w ramach akcji „Bezpieczny Weekend”. W niektórych miasta – jak np. w Zabrzu, policjanci drogówki w ramach akcji już od 6.00 rano.Podróżujący mogą spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych, w tym kontroli prędkości i trzeźwości. Działania potrwają do godziny 22.00 w niedzielę, 28 sierpnia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close