KrajRegion

W czwartek wyszedł na ryby, w sobotę znaleziono jego ciało. Zwłoki 35-latka w Wiśle

Najprawdopodobniej mężczyzna podczas wędkowania wpadł do wody i utonął. Jego ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

O zaginięciu mężczyzny, który wybrał się na ryby nad Wisłę powiadomił komendę w Kraśniku brat zaginionego. Ze zgłoszenia wynikało, że wędkarz wyszedł z domu przedwczoraj i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nad Wisłą w okolicy miejscowości Opoczka Mała, gm. Annopol (woj. lubelskie), gdzie najczęściej wędkował 35-latek zostały znalezione wędki i inne rzeczy należące do mężczyzny. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego. Na miejsce przybyła specjalna grupa straży pożarnej, grupa płetwonurków oraz strażacy ochotnicy z Annopola.

W takcie poszukiwań policjanci zauważyli w wodzie ciało mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują na utonięcie. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało na polecenie nadzorującego czynności prokuratora przekazane na sekcję, celem ustalenia przyczyny śmierci.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PILNE: Platforma Obywatelska wybrała kandydata na prezydenta! Schetyna: mówimy NIE władzy PiS!

Wylicytuj dzień z Ferdkiem Kiepskim. WOŚP ma już ponad 300 tys. zł

Prawie 600 tysięcy dla Kasi ze Szczyrku. Zbiórka zakończona

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close