Region

Wylicytuj dzień z Ferdkiem Kiepskim. WOŚP ma już ponad 300 tys. zł

12 stycznia odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja będzie przebiegała pod hasłem „Dla dziecięcej medycyny zabiegowej”. Z uruchomionych już aukcji WOŚP zebrała ponad 300 tys. zł. A to dopiero początek.

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Choć do finału zostało jeszcze kilka tygodni, to na stronie aukcje.wosp.org.pl ruszyły już Orkiestrowe aukcje, na których, jak co roku, można kupić ciekawe przedmioty podarowane między innymi przez celebrytów.

Wśród aukcji można znaleźć między innymi „Dzień u Kiepskich z Andrzejem Grabowskim”. Zwycięzca aukcji będzie mógł spędzić dzień na planie kultowego już serialu „Świat według Kiepskich”. Na razie kwota osiągnęła ponad 5 tys. zł.

Ale to nie wszystko. Wylicytować można między innymi spotkanie z Małgosią Sochą, czy kolację z D. Wellman, M. Prokopem i B. Jędrzejakiem. Do wylicytowania jest też koszulka Juventusu Turyn z autografami, pozłacana patera od Patryka Vegi, czy figurkę Agnieszki Chylińskiej.

Aukcji z dnia na dzień przybywa. Licytować można na stronie aukcje.wosp.org.pl.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close