RegionWiadomość dnia

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

„Nie popieram komisarza Moszyńskiego” – pisze na swoim profilu na facebooku były prezydent Gliwic, obecnie senator Zygmunt Frankiewicz. „ Zadaniem komisarza jest bieżące administrowanie miastem. Janusz Moszyński skupił się chyba jednak na kampanii wyborczej. Nie wiem, gdzie komisarz Moszyński nauczył się takich standardów sprawowania urzędu” – tłumaczy w swoim wpisie Frankiewicz.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak dodaje były prezydent Gliwic, „skoro Moszyński zachowuje się tak przed wyborami to strach pomyśleć co zdarzy, gdy wygra”. Frankiewicz podkreśla także, że docierają do niego niepokojące sygnały o osobach, które wprowadzają w błąd informując mieszkańców o poparciu Moszyńskiego przez Frankiewicza.

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Zabrzu

„Od wielu dni dochodzą do mnie bardzo niepokojące sygnały na temat zachowania osób, które wspierają komisarza Moszyńskiego w kampanii. Ktoś prosi o zgodę na powieszenie banerów wyborczych na prywatnej posesji, twierdząc, że „pan Moszyński od Frankiewicza”, ktoś inny, zbierając podpisy pod kościołem, tak samo wprowadza w błąd informując o moim rzekomym poparciu jego osoby. Na stronie komisarza na facebooku zamieszczono fragment nagrania z konferencji prasowej z października, podczas której mówiłem (w zgodzie z gliwicką kulturą polityczną), że uważam go za osobę kompetentną. Film zatytułowano „Rekomendacja Prezydenta Frankiewicza”.
Panie komisarzu Moszyński, żadnej rekomendacji Pan ode mnie nie otrzymał. W tym samym fragmencie wywiadu mówiłem też, że liczę, że będzie się Pan zachowywał przyzwoicie. Niestety srodze się zawiodłem. „

Frankiewicz przypomina też w swoim wpisie, że nie popiera żadnego innego spośród kandydatów zgłaszających chęć wzięcia udziału w przedterminowych wyborach na prezydenta Gliwic – poza wiceprezydentem Gliwic, Adamem Neumannem.

Dlaczego NIE popieram komisarza MoszyńskiegoGliwice to miasto wyjątkowe. Wystarczy wyjechać za jego granice, żeby…

Opublikowany przez Zygmunta Frankiewicza Wtorek, 10 grudnia 2019

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

6 osób zginęło, 3 ranne. Jak i dlaczego doszło do strzelaniny w Ostrawie? [NOWE FAKTY]

Władze Katowic zszokowane kosmiczną ceną stadionu! Ponad pół miliarda złotych! Projektanci: to błąd w excelu

Tychy: Senator Gabriela Morawska-Stanecka otworzyła swoje biuro senatorskie. Będą darmowe porady prawne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close