KrajRegion

W Katowicach można kupić legalnie produkty z konopi! [WIDEO, ZDJĘCIA]

To zmieniło mój świat wstałem dostałem nowej energii znów miałem ochotę – Bartosz Medyński nie ma wątpliwości, że na nogi postawiła go marihuana.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ksiądz palił marihuanę z ministrantami!

 

Dwa lata temu uległ wypadkowi. Podczas remontu dachu spadł z wysokości trzech metrów i poważnie uszkodził kręgosłup. Przez długi czas jedynie leżał. Wtedy przyjaciele zaproponowali mu alternatywną metodę leczenia.

 

Może to zabrzmieć aż niesamowicie, ale człowiek z chęcią wstał, zapaliłem wstałem i na drugi dzień odłożyłem leki – potwierdza skuteczność nietypowego leku Medyński.

 

Jednak to, co pozwoliło mu normalnie funkcjonować przyniosło też kłopoty z prawem. Za posiadanie narkotyków będzie odpowiadał przed rybnickim sądem.

 

Sklep przy ul. Słowackiego w Katowicach, to pierwsze miejsce w Polsce, w którym można kupić produkty na bazie konopi siewnych. Legalnie.  

 

Sklep wyglądem przypomina aptekę, jednak recepty od lekarza nie da się tu zrealizować

 

To produkty które mogą pomóc, jednak nie leczą. Mogą wpłynąć na pomoc we wszystkich dolegliwościach, także można naprawdę próbować – mówi Łukasz Dzieciaszek, ze sklepu "Konopna Farmacja".

 

Gwarancji skuteczności nie daje tutaj nikt. Oferta skierowana jest głównie do osób walczących z bólem.

 

Aleksandra Gruszka, która pracuje w tym sklepie przyznaje, że często pojawiają się u nich klienci, którzy poszukują czegoś na bazie konopi, ale o zupełnie innym zastosowaniu.

 

Czy ludzie pytali czy sprzedajecie tu marihuaną lub skręty?

Tak, tak, wchodziły tu osoby, które właśnie o to pytały, aczkolwiek pod ladą nic nie mamy, więc wychodziły stąd trochę rozczarowane – wyjaśnia sprzedawczyni.

 

Nie rozczarowują natomiast wyniki badań dzieci chorujących na padaczkę, które leczone są  marihuaną, ale w kroplach. W Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka kilku małych pacjentów przyjmuje lek wyprodukowany ze specjalnych szczepów tej rośliny. <.>

 

WIĘCEJ o konopnym biznesie farmaceutycznym w naszym materiale filmowym!

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close