Region

W Katowicach można zostać motorniczym. Na początek 3,5 tys. brutto

Tramwaje Śląskie ogłosiły kolejną rekrutację na motorniczych. Dla tych, którzy nie posiadają stosownych uprawnień spółka zapewnia kurs na motorniczego – nie tylko nie trzeba za niego zapłacić, ale później Tramwaje Śląskie zapewnią pracę.

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

Wymagania nie są duże. Wystarczy mieć ukończone 21 lat i mieć wykształcenie minimum zawodowe. Kurs na motorniczego, którego koszt to ok. 6,2 tys. zł, zagwarantują Tramwaje Śląskie, ale po jego ukończeniu trzeba pracować w spółce przez minimum trzy lata. Jeśli ktoś zdecyduje się odejść wcześniej, będzie musiał zwrócić proporcjonalną kwotę (1/3 kwoty za każdy rok).

Na początek motorniczy, tuż po kursie, może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3,5 tys. zł brutto. Po roku pensja powinna już wzrosnąć do 4 tys. zł brutto.

Obecnie spółka poszukuje jedenastu motorniczych, kurs rozpocznie się 4 lutego. Więcej informacji na stronie Tram-Silesia.pl.

Źródło: Katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Minister zdrowia się nie patyczkuje. Ogromna kara za szczepienia aktorów poza kolejką!

W przyszłym tygodniu testy nauczycieli. Czy powrót dzieci do szkół będzie uzależniony od ich wyników?

Zadźgała partnera na oczach dzieci? Krwawa jatka w Dąbrowie Górniczej [NOWE FAKTY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close