Region

W Mysłowicach za zameldowanie można wygrać… telewizor za 10 tys. zł

Mysłowice próbują zachęcać mieszkańców do zameldowania się w tym mieście. I kuszą atrakcyjnymi nagrodami – rozlosują między innymi telewizor o wartości ok. 10 tys. zł, czy robota wielofunkcyjnego.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Każda osoba, która obecnie nie posiada zameldowania stałego w Mysłowicach i zamelduje się na pobyt stały w naszym mieście, otrzyma pakiet powitalny składający się z miejskich gadżetów oraz książeczki z kuponami rabatowymi na zakupy i usługi, które zaproponowali mysłowiccy przedsiębiorcy – informuje UM Mysłowice.

Od 1 kwietnia do 31 maja tego roku wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, które zameldują się na pobyt stały na terenie Miasta Mysłowice będą mogły wziąć udział w konkursie pn. „Zamelduj się w Mysłowicach, wymyśl hasło i wygraj nagrodę!”. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest złożenie w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Mysłowice wypełnionego i podpisanego formularza konkursowego z wymyślonym hasłem zawierającym nazwę „Miasto Mysłowice”.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden formularz konkursowy.

Nagrodami w konkursie są:
I miejsce – telewizor o wartości około 10 tys. zł,
II miejsce – robot wielofunkcyjny,
III miejsce – hulajnoga elektryczna.

Program ma na celu zwiększenie identyfikacji mieszkańców z miejscowością, w której mieszkają, a także wsparcie lokalnej gospodarki.

Źródło: UM Mysłowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

KORONAWIRUS: Sytuacja na Śląsku jest krytyczna! Pomóc ma wojsko

Komisja Europejska zgodziła się na miliard złotych pomocy dla Polskiej Grupy Górniczej

Abp Wiktor Skworc zaapelował do księży: postną jałmużnę oddajcie na szpital w Mikołowie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close